👀Тисячі Очей👀
👀Тисячі Очей👀
@1001oko.bsky.social
Профіль для моїх нотаток щодо прочитання релігійних текстів.

Наразі у фокусі:
✝️Новий Заповіт.
🕉️Інтегральна Йога.

Я не належу до релігійних конфесій,
Не люблю московський патріархат,
І інколи лютую щодо фанатиків.
Наприклад, як ця книга 1994 року видання і 2011 перевидання. Це Біблія з сегментуванням по тематиках. Вміст в цілому нормальний. А от вступ...

Можна, будь-ласка, хоч сюда руських не сувати?

Плюс знову фігурує теза радянський російськомовний=руський.
🔽
June 2, 2024 at 8:25 AM
Нічо давно не писала, бо дочитала Старий і Новий Заповіти, переварюю.

Зараз споглядаю на кілька різних книжок одночасно. Буду думати.поки що поститиму коло-релігійні речі, які, на мою думку, потребують уваги.
June 2, 2024 at 8:23 AM
Дочитала до Одкровення Іоана Богослова.

Якщо чесно, я ніхуя не розумію, як чергова релігія з концепцією єдності світу і можливості пізнати цю єдність через людину (зокрема конкретну людину яка цьому вчить) - мутувала у те, у що мутувала.

Перепрошую.
April 28, 2024 at 8:24 AM
Петрова гендерна наука: жінки, розвивайте внутрішнє, кличте свого масю паном, а ви, чоловіки, зважайте що жінки слабші, і не цейво.

Це можна інтерпретувати широко, і воно не несе ані зла, ані добра. Скоріше м'якість і порозуміння.
Бо хто не називає своїх мась приємними словами - багато втрачає х)🔽
April 14, 2024 at 7:04 AM
Це шо, БДСМ дозволили?..
April 14, 2024 at 7:02 AM
Знову суботні читання, цього разу в неділю.
Так от!

Я взагалі не знаю, як людині що не мала досвіду духовних практик і їх інтеграції у побутове відчутне життя - можна зрозуміти Новий Заповіт.

Зараз читаю послання Апостола Петра, доречі.

Проблематика: особливості досвіду та словник опису.🔽
April 14, 2024 at 6:37 AM
Суботні читання №...
Маю думку, що у людей новозавітного часу був інший словник для тлумачення фізичних і психічних станів, а отож і очікування щодо того, як з цим поводитись.

Зокрема, мова про радість у стражданні та віру (актами зараз люблять цькувати людей).🔽
March 30, 2024 at 11:17 AM
Суботні читання №
Знову десь щось. Здається, до Тита. Знову вивчаю можливу культуру перших християнських общин і відмінність їх емоційної маски від тієї, яку нав'язували у московському патріархаті.
🔽
March 16, 2024 at 10:49 PM
Простіть мені, віруючі. Простіть знову. Про Павла і його маму. На основі відомих моментів Нового Заповіту.

Хлоп виріс фанатиком-культистом з почуттям провини (я найбільший з грішників), а також схильністю до крайнощів. Як я розумію, християнство пом'якшило його.
🔽
хочецця спитати що по відносинах з мамою 🌚 але все достатньо очевидно
March 16, 2024 at 1:04 PM
Зараз, поки є вільний час, дочитала послання до Тимофія, сина Павла/Савла.
Маю про що подумати.

Зокрема мене непокоїть моє самовідчуття протягом читання. Павло, думаю, дуже непроста людина. Одночасно старанна, опікаюча, але і зверхня до стану коли я починаю відчувати неприйняття і страх.🔽
March 11, 2024 at 1:13 AM
В неділю прочитала 'до Колосян'.

Цікаво, але більшою мірою повторення звертань до іншої общини і знайомі настанови.

Або є варіант, що я читала для розслаблення свідомості і не чіплялась до деталей.
February 25, 2024 at 10:31 AM
Суботні читання №5 до Филип'ян
🔽
February 24, 2024 at 2:05 PM
Те, що про нехристь, язичників і свою близькість до Бога кричать ті самі росіяни, які радіють геноциду вчиненому їх державою - це якийсь окремий сорт лайна.

Мені дуже не вистачає Іллі під цей випадок. Він відомий тим, що ганяв сектантів, зокрема вогнем.

Ілля, вспокой будь ласка тих кончів.🙏
🔽
February 17, 2024 at 7:29 PM
Суботні читання №4 До Ефесян
...
February 17, 2024 at 2:41 PM
Суботні читання №3
До Галатів
🔽
February 10, 2024 at 7:21 AM
Суботні читання.
Наче №2
Друге послання до Коринтян, 7-13.
🔽
February 3, 2024 at 7:54 AM
"ви можете оцінити естетичну цінність об'єкту, який позбавлео контексту. Але коли я вивчаю об'єкт у контексті, то дізнаюсь нове" (Tayo Bero).

Одне з моїх ключових питань до монотеїзму під час вивчення. Старий Заповіт і Новий Заповіт - книги цивілізації, яку було зруйновано. 🔽
February 1, 2024 at 11:24 AM
Я: релігія це відображення культури суспільства за зріз часу через призму менталітету. Духовні виміри це малодосяжний та маловивчений простір відомий лише зі свідоцтв через призму сприяття.

Ютьюб мені: у Єлизавети 2 такий складний ритуал похорону, бо вона рептилоїд і переселиться у нове тіло.
🧐
👐
January 30, 2024 at 7:51 PM
Reposted by 👀Тисячі Очей👀
В надії на якусь несподівану аудиторію ділюся нетиповим для скаю контентом: добрячою лекцією одного з топових православних богословів світу, якого норм слухають в США і Європі, а в Україні знають мало.
Кирило Говорун—про підспідок нашого ворога t.ly/jPhPt

Прочитав лише пару його книг. Треба більше.
Метафізика російсько української війни
Виступ на запрошення Київської Філософсько-психологічної школи в Інституті Фоми Аквінського у Києві
www.youtube.com
January 20, 2024 at 9:03 PM
Ну і окрім конспірології. Сьогодні маю читання по "друге послання до Коринтян".

У першому, Павло/Савл писав їм про те, як жити у общині і не перебивати одне одного, про свої маршрути проповідей і обіцяв зайти у гості, якщо Бог дозволить.

Подивлюсь, про що цього разу.
🔽
January 27, 2024 at 9:35 AM
Будьте обережні у своїх проханнях👀

Натомість, впало оце.
January 27, 2024 at 9:32 AM
Reposted by 👀Тисячі Очей👀
Амінь
January 23, 2024 at 5:33 AM
Знову винесу на окремий тред.

І знову посилатимусь саме на ту версію православ'я яка була доступна мені (сране МП). Отож сегментую свої претензії таким чином.

Роздивлюсь:
1) лор
2) озвучену місію
3) практичні методи
(З повагою до того що ще не дочитала Новий Заповіт)
🔽
А чому «православʼя це випотрошений труп християнства»?
January 20, 2024 at 2:09 PM
Охуєнне питання. Винесу окремо.

Останнього разу я читала цю версію у книзі якихось російських нововєров, які залякували усіх злими євреями і агітували відновити 'святу русь'😅

Але все трохи складніше. І у цій ідеї (наскільки я знаю) є крихітка канону, трохи фанатиків і кіко там пропаганди.
🍿🔽
January 20, 2024 at 11:39 AM
Сьогодні у мене Перше Послання до Коринтян 14-16.

Думки про езотерику, ненасильницьке спілкування, права жінок та перевзування. А також деднеймінг та інтегральну йогу.

Автор послань Павло/Савл.
🔽
January 20, 2024 at 10:49 AM