It's not just online. It's in physical grocery stores too.
Our months-long investigation with @consumerreports.org and @groundwork.bsky.social found it could cost families $1200/year.
- me, openly addressing my 6-month old chocolate lab puppy
- me, openly addressing my 6-month old chocolate lab puppy
And they run these ads where they try to make him seem fun and accessible but it just doesn't work.
And they run these ads where they try to make him seem fun and accessible but it just doesn't work.
- JP Mateta
- JP Mateta
1) Indiana will finish this season 12-0
2) If at this point of leftovers you aren't handling slices of pie like they're slices of pizza, you're not a serious person
1) Indiana will finish this season 12-0
2) If at this point of leftovers you aren't handling slices of pie like they're slices of pizza, you're not a serious person
every song is crazy good.
every song is crazy good.