rookie 😔
banner
rookie63118869.bsky.social
rookie 😔
@rookie63118869.bsky.social
#RussiaIsATerroristState
Pinned
Підписуйтесь не на мене, підписуйтесь на ↓
Reposted by rookie 😔
Точно
December 7, 2025 at 11:00 AM
Reposted by rookie 😔
Коли запаморочилось в голові, треба сильно стиснути сідниці.

Користуйтесь, воно працює!
December 7, 2024 at 12:24 PM
Reposted by rookie 😔
Трапилась українізація мему
December 6, 2025 at 6:12 PM
Я чогось зла. Чого я зла? Я не хочу так почуватись, це неприємно. Треба терміново зробити шось деструктивне або/і зжерти кошоладку
December 6, 2025 at 12:33 PM
теоретично (якшо не заважати на те, шо кажани не схожі на мишей), «летюча миша» має право на існування. вона ж летюча, а не літаюча, це не дієприкметник, його можна не бороти 🤔

«глитюча» мені уже подобається менше. в цьому сенсі логічніше «глитюща». ну чи «глитлива» тоді вже
глитюча миша
December 6, 2025 at 11:04 AM
Я так думаю, що принцип «чиновнику треба велику зарплату, щоб йому не хотілось красти» вигадали конкретно чиновники, які люблять красти. Якщо хоч трохи задуматись, то видно, шо воно ж так не робе: якщо людина жадібна, то межі насичення нема. Просто нема.
December 6, 2025 at 9:59 AM
Все-таки слово «шляхопровід» якесь максимально дивне, нє?
December 6, 2025 at 9:41 AM
Reposted by rookie 😔
Без вас не було б і нас.
Це не перебільшення, а істина, за яку ми довічно будемо в боргу перед живими, а тим паче перед полеглими.

З вашим днем, ЗСУ!
December 6, 2025 at 7:30 AM
Де мої бізони? Де мої хороші?..
Сьогодні якраз годящий день, щоб нагадати вам про цей шедевр ютубу — україномовних бізонів у Канаді
Ukrainian speaking bison in Alberta.
Bison running towards the man, when he calls them in Ukrainian language. Tame Bison in Alberta. Bison herd. Bison close up. One of the herd.
youtu.be
December 5, 2025 at 8:30 PM
Дистанційна робота, дистанційне навчання, дистанційна війна... Що за життя.
*слухає лекцію про міни*
December 5, 2025 at 8:23 PM
Тотемна тварина
December 5, 2025 at 6:52 PM
👦: «чоп» — це «обрізати»?
👧: Чоп — це місто в Закарпатській області
December 4, 2025 at 3:50 PM
Теоретична стратегія саморозвитку: пропрацювати все, що можна пропрацювати, і вчитися в напрямку бажаних результатів

Нагальне практичне питання: перестати говорити «шо ти робиш» у значенні «перестань»
December 3, 2025 at 4:40 PM
Reposted by rookie 😔
Я думала, що я їх переросту. Я думала, що обхідні шляхи не потрібні для старих проблем, які вже не дають про себе знати.
І тому так важко було зараз зіткнутися з тим, що нічого я, виявляється, не переросла і не замістила новим, а просто мені за ці роки не траплялося відповідних обставин.
2/
December 31, 2024 at 3:37 PM
Reposted by rookie 😔
З високою ймовірністю, мій улюблений мемчик 😊
December 2, 2023 at 10:03 PM
Reposted by rookie 😔
кажіть і показуйте, де ви замовляли свої красиві робочі столи додому?
December 1, 2025 at 11:21 AM
Reposted by rookie 😔
По можливості, в темну пору доби на вулиці майте при собі ліхтарик 🔦
October 25, 2025 at 4:51 PM
Reposted by rookie 😔
В яблучко
December 2, 2023 at 11:51 AM
Говорю з мамою, вона розказує про спробу купити теплі штани: «Показує мені [продавець] штани з утепленням, значить. Так шо ж, там тієї баєчки — біг пес через овес».

Все життя слухаю цю жінку, а цієї приказки не чула. Гугл-пошук каже, шо львівська, але де Львів, а де моя мама. Чудасія 🙂
December 1, 2025 at 6:18 PM
Reposted by rookie 😔
December 1, 2025 at 4:20 PM
December 1, 2025 at 7:58 AM
Постала потреба купити робочий стіл і крісло. Спочатку я думала, що стіл буде стандартної висоти, а я собі під нього відрегулюю крісло.
Але пишуть, що сидіти треба так, щоб стопи були на підлозі. Виходить, треба регулювати крісло під себе, а тоді стіл — під крісло? 🤔
Тяжко це все. Приймаються поради
November 30, 2025 at 12:56 PM
Reposted by rookie 😔
Останній день місяця