regression2026.bsky.social
@regression2026.bsky.social
Раніше я підтримував партію «Європейська Солідарність». Наразі я не підтримую партію «Слуга Народу», проте особисто підтримую народного депутата Олексія Леонова.
January 23, 2026 at 5:21 PM
Я діючий військовослужбовець, тому не можу бути членом жодної політичної партії. Партію та фракцію «Європейська Солідарність» підтримую — це моя особиста позиція.
January 21, 2026 at 11:40 AM
Напад спецслужб РФ на Вселенського Патріарха — це не політика, а симптом глибокої духовної деградації РПЦ. Коли «православ’я» захищають розвідслужби, стає очевидно: духовний фасад остаточно зруйнований.
Публічний напад так званої «служби зовнішньої розвідки» РФ на Його Всесвятість Патріарха Варфоломія свідчить про глибоку кризу того, що сьогодні називають «російським православ’ям».
January 20, 2026 at 8:15 AM
Публічний напад так званої «служби зовнішньої розвідки» РФ на Його Всесвятість Патріарха Варфоломія свідчить про глибоку кризу того, що сьогодні називають «російським православ’ям».
January 20, 2026 at 8:13 AM
Reposted
рф випустила по Україні понад 150 дронів – як відпрацювала ППО

Божественна Літургія. Храм
Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у Черкасах – трансляція
January 11, 2026 at 9:00 AM
Reposted
Хорватія виділила Україні терміновий пакет допомоги загальною вартістю €500 тис.

НАБУ провело обшуки
у водія колишнього голови ОП Єрмака – ЗМІ
January 10, 2026 at 9:00 PM
Reposted
Макрон і Мелоні хочуть розмов із москвою! А путін погодиться? – Час новин: підсумки

Грузинська берегова охорона
затримала танкер Caminero, який раніше плавав під російським прапором – подробиці
January 10, 2026 at 7:00 PM
Reposted
Морози й обстріли: що чекає на систему теплопостачання Києва та як радять готуватися мешканцям

Російські військові атакували
промислову інфраструктуру Одещини
January 10, 2026 at 5:00 PM
Reposted
росія скинула на Слов'янськ керовану бомбу потужністю 250 кг: є поранені (фото, відео)

Після нічного удару
рф по Дніпру без світла залишилися понад 50 тис. людей (фото)
January 10, 2026 at 3:00 PM
Reposted
Київ без світла і транспорту: у столиці запровадили аварійні відключення

рф вдарила Орєшніком
по Львівщині, щоб залякати Захід – ISW
January 10, 2026 at 11:00 AM
January 3, 2026 at 3:09 PM
Я особисто прихильно ставлюся до Кирила Буданова та вважаю, що оцінювати його діяльність слід за конкретними діями й результатами, а не наперед.
Разом із тим я не згоден з позицією окремих членів партії та фракції щодо Кирила Буданова. Вважаю, що в їхніх заявах присутнє упередження та передчасна критика зі старту його роботи на посаді голови Офісу Президента України.
Я є військовослужбовцем Збройних Сил України, тому не можу бути членом жодної політичної партії. Водночас це не позбавляє мене права на власну громадянську позицію — і моя особиста позиція полягає в підтримці партії та фракції «Європейська Солідарність».
January 3, 2026 at 3:08 PM
Разом із тим я не згоден з позицією окремих членів партії та фракції щодо Кирила Буданова. Вважаю, що в їхніх заявах присутнє упередження та передчасна критика зі старту його роботи на посаді голови Офісу Президента України.
Я є військовослужбовцем Збройних Сил України, тому не можу бути членом жодної політичної партії. Водночас це не позбавляє мене права на власну громадянську позицію — і моя особиста позиція полягає в підтримці партії та фракції «Європейська Солідарність».
Я поділяю цінності та програмні засади партії і фракції «Європейська Солідарність» та особисто підтримую їхню політичну позицію.
January 3, 2026 at 3:08 PM
Я є військовослужбовцем Збройних Сил України, тому не можу бути членом жодної політичної партії. Водночас це не позбавляє мене права на власну громадянську позицію — і моя особиста позиція полягає в підтримці партії та фракції «Європейська Солідарність».
Я поділяю цінності та програмні засади партії і фракції «Європейська Солідарність» та особисто підтримую їхню політичну позицію.
January 3, 2026 at 3:07 PM
Я поділяю цінності та програмні засади партії і фракції «Європейська Солідарність» та особисто підтримую їхню політичну позицію.
January 3, 2026 at 3:06 PM