Good call.
Good call.
A neighbor with chickens told me that, when they go through the non-laying cycle, each egg costs about $13 to produce. Oh. And that was a few years ago.
A neighbor with chickens told me that, when they go through the non-laying cycle, each egg costs about $13 to produce. Oh. And that was a few years ago.