Мара🇺🇦🏳️‍🌈
banner
mara0708.bsky.social
Мара🇺🇦🏳️‍🌈
@mara0708.bsky.social
agender - вона/вони/він, aroace, атеїстка, феміністка.
Людина з недіагност. розладами психіки та нервової системи.
15 років.
🔞лайка, депресія, суїцидальність, селфгарм🔞
https://mariaart0804.carrd.co/
⛔DNI: росіяни, рософіли, дискримінація.
у мене відколовся малесенький шматочок зуба
це вже не вперше, з іншого зуба поруч з ним теж відколовся шматочок приблизно такого ж розміру пару років тому
це шкоди великої не несе тільки буде зводити мене з розуму найближчий місяць
дуже успішно, при чому
November 15, 2025 at 1:12 PM
моїй менталочці все гірше і гірше тупо
сьогодні зірвалися і зруйнували рекорд з 117 днів без самоушкоджень
і все тому, що зараз канікули (мені невистачає відволікалок) і наближається зима
моя харчова поведінка теж погіршується
October 30, 2025 at 2:26 PM
TW сегфгарм
через той їбаний принтер знову порізала себе. все на голову так звалилося, що вже не вивожу зовсім. таке враження що життя подивилося в мою сторону, вирішило що останнім часом у мене все занадто добре і звалило на мене всю цю херню.
December 17, 2024 at 4:18 PM
життя мене знатно поїбало вже.
все задовбало. коли воно все вже закінчиться?
November 4, 2024 at 5:50 PM
сьогодні почитали новини. це добре, бо зазвичай мені сил на то не вистачає...
September 17, 2024 at 5:01 AM
цей акунт існує суто для "ниття" та для того, щоб писати про свої проблеми, як у своєрідному щоденнику, й щоб була ілюзія того що мене хтось "слухає", бо я не хочу нав'язуватися своїм друзям зі своїми проблемами...
September 11, 2024 at 5:50 PM
через те що я мало тренувалася влітку і пішла на тренування в сильнішу групу я вчора мало свідомість не втрати ла від перенавантаження. мене відкачали й заставили просто сидіти до кінця заняття.
September 11, 2024 at 5:42 PM
Reposted by Мара🇺🇦🏳️‍🌈
Я сьогодні в настрої розкривати секрети про себе, тож ось вам мій ще один профіль у блю:
@maramarena.bsky.social
Робіть з цією інформацією що завгодно, мені якось однаково.
April 1, 2024 at 5:50 PM
Грьобана русня.
March 17, 2024 at 6:14 PM
Я ще не померла, як що-що. Просто в мене все начебто добре в житті й нема чого писати тут.
March 17, 2024 at 6:14 PM
Біологічно я жінка, а гендеру в мене не має.
Я не вважаю гендер чимось потрібним.
Гендер — це означення чоловіків і жінок на основі їхньої ролі в соціумі. Тобто це соціальне поняття, на відміну від статі, бо стать — біологічне поняття. ->
March 8, 2024 at 7:01 PM
Я ще живі й намагаюся заробити грошей. Якщо все вийде, то в мене будуть гроші на особисті дрібнички та солодощі.
March 7, 2024 at 11:34 AM
Я шукала назву аніме/манги за якою можна буде знайти її в англійськомовному інфопросторі...
March 3, 2024 at 11:48 AM
Reposted by Мара🇺🇦🏳️‍🌈
March 1, 2024 at 8:17 AM
Я так втомилася. Втомилася вдавати що в мене все добре, що я щаслива, що хочу жити, що я не хочу покінчити з цим життям, що не ненавиджу себе, що мені не потрібне лікування, що я не можу зірватися в будь-який момент і вбити когось або себе. Втомилася боятися просити про допомогу.
Я не хочу жити.
February 29, 2024 at 8:48 PM
Reposted by Мара🇺🇦🏳️‍🌈
збір на тачку принаймні моя частина всьо!
можете дать громші на медицину 95й одшб
а я за це вам мем
send.monobank.ua/jar/7m9KdV61SK
February 27, 2024 at 10:48 PM
Я на початку спілкування бі лайк: нервую кожного разу коли пишу; накручую себе, що людина не хоче спілкуватися зі мною, бо вона не відповіла в туж секунду коли я написала; е можу почати розмову і т.д.
Я коли привикла до людини: пишу в будь-який момент дня про будь-що;
February 29, 2024 at 6:48 PM
Якоюсь мірою я є тим персонажем якого я напишу.
uquiz.com/quiz/4ewnZv?...
February 23, 2024 at 12:49 PM
Reposted by Мара🇺🇦🏳️‍🌈
Близький друг мого чоловіка прямо зараз бореться за життя в реанімації військового госпіталя. Його мама нажаль не витримала цих новин...

Допомога дуже потрібна дружині Андрія на лікування чоловіка і похорон свекрухи. Будь ласка по парі гривень і теплих слів

5168 7451 8665 8917

Серенко Вікторія
February 20, 2024 at 7:40 PM
Reposted by Мара🇺🇦🏳️‍🌈
Дорогі Блюскаївці!

Наш фонд Way To Ukraine лаунчить перший військовий проєкт!

Ми веземо ВІЙСЬКОВУ ВАНТАЖІВКУ NATO-вського стандарту – STEYR 1291 – на потреби саперів зі 173го Бату,120ї Бригади!

Ціль: 1.500.000 гривень!

Моно: send.monobank.ua/jar/AJPL5q76uH

Палка: melnykov_sergiy@ukr.net
January 8, 2024 at 10:05 PM
Reposted by Мара🇺🇦🏳️‍🌈
Шановні, стався піздєц, про який я не можу говорити з деяких причин, і ми мусимо ДУЖЕ пришвидшитись з нашим збором.

Рівень необхідності вантажівки - на минулий місяць, не те що на вчора навіть.

Ми починаємо шукати кошти де тільки можна, тож якщо ви закинете навіть 5 гривень, то це вже буде круто!
Дорогі Блюскаївці!

Наш фонд Way To Ukraine лаунчить перший військовий проєкт!

Ми веземо ВІЙСЬКОВУ ВАНТАЖІВКУ NATO-вського стандарту – STEYR 1291 – на потреби саперів зі 173го Бату,120ї Бригади!

Ціль: 1.500.000 гривень!

Моно: send.monobank.ua/jar/AJPL5q76uH

Палка: melnykov_sergiy@ukr.net
February 18, 2024 at 1:54 PM
Жінки звісно прекрасні, але я не відчуваю до них сексуального або романтичного потягу.
uquiz.com/quiz/UqeXRD?...
February 19, 2024 at 9:28 PM
Ауч, але правда :'(
uquiz.com/quiz/gx3I15?...
February 18, 2024 at 5:31 PM