larisa1968.bsky.social
@larisa1968.bsky.social
Reposted
Хто там з америкосів на комунізм дрочив? Here you are, darling
March 4, 2025 at 1:47 PM
Reposted
Оцените уровень вранья, цинизма и фашистской пропагпндьі русских террористов
December 5, 2024 at 5:06 PM
Reposted
Загинути в своє день народження.
Ще один син нашої країни приєднався до своїх побратимів.
Поки всі вітали бійця
з Днем народження.
Віктор вже цього непрочитає.
Співчуття рідним.
Вічна памʼять!
April 27, 2024 at 6:38 AM
Reposted
Коломенский взяточник-любитель Якунин Алексей Алексеевич 1983 г.р. по кличке "Якут" в 2022 присел на 8 лет с лишением звания "полковник юстиции", записался в "штормовики", в августе 2023 потерялся на Харьковщине и вот нашёлся. Но есть нюанс vk.com/wall-6677853... #груз200 #всрф
March 2, 2024 at 7:21 AM
Reposted
25 лютого поблизу населеного пункту Залізне Донецької області загинув Михайло ФІЗЬО, житель села Жнибороди, 05.03.1968 року народження.

Доземний уклін, всенародна шана і світла благословенна пам'ять у віках Герою України!
March 2, 2024 at 7:22 AM
Reposted
На Чернігівщині поховали трьох військових ЗСУ — Олександра Власенка, Сергія Наконечного та Геннадія Роліна.

ЧЕСТЬ !
March 2, 2024 at 7:28 AM
Reposted
1 березня 2022 року. Бузковий парк. Херсон.
43 сміливці - бійці 194 батальйону 124 бригади ТрО
з коктейлями Молотова, автоматами й двома гранатометами
вийшли на бій за рідне місто
проти озброєних до зубів російських окупантів.

Світла пам'ять, шана і Честь!
March 2, 2024 at 7:33 AM
Reposted
Максим Чайка.

Він боровся за українську Одесу й віддав за неї своє молоде життя.

Сьогодні Герой мав би свої 36.

Схилімо голови...
March 2, 2024 at 7:37 AM
Reposted
Вони захищали Херсон і полягли в Бузковому парку.
ОЛЕКСІЙ РОНСЬКИЙ, СЕРГІЙ ХАНДУСЕНКО, КОСТЯНТИН МАЛЬЦЕВ.

Були нещадно розстріляні, вийшовши з автоматами проти
ворожої бронетехніки.

Та не відступили.

І я не знаю, як потрібно нам жити, аби бути гідними їхній пам'яті.
March 2, 2024 at 7:39 AM
Reposted
Перед загибеллю він встиг винести поранених побратимів із самого лігва ворога.
ІГОР ФІЛІМОНОВ

У пам’ять про єдиного сина.
Патріота рідної землі.
Справжнього Всесвіту.
Як важко втрачати таких світлих!
Вічною буде шана!
March 2, 2024 at 7:43 AM
Reposted
АНДРІЙ ТИПУСЯК, боєць 73-го морського центру ССО
загинув, прикриваючи відхід своєї групи.
Він врятував своїм життям побратимів.
На його рахунку - чимало вдалих операцій зі звільнення Півдня України.
Йому навічно 21.
Андрійко родом із села Пасічне на Івано-Франківщині.

ЧЕСТЬ !
March 2, 2024 at 7:46 AM
Reposted
9 січня 2015 року загинув "Скіф"
Олег Сидор,
згадайте будь ласка нашого Героя! Братику ми тебе не забули....
February 29, 2024 at 3:54 AM
Reposted
«Ангел бійців», або дівчинка з косичками, медикиня Яна Рихліцька, позивний «Яра»💔

…до роковин вшанування…

«Яна якось сказала: «Поки ми спимо, хтось помирає за нас».

Вчора це була вона».

Світла пам‘ять і шана Героїні !
February 29, 2024 at 3:59 AM
Reposted
Присвячується Герою України Посмертно
Поліщуку Василю Валерійовичу . (25.08.1995-27.08.2022) загинув під час звільнення Харківської області. Військовослужбовець 30-ї Окремої Механізованої бригади імені князя Костянтина Островського.

Посмертно, вічна Шана, навіки віків.
February 29, 2024 at 4:03 AM
Reposted
ОЛЕКСАНДР ДОМАШЕНКО
Народився 1992 року в місті Яготин Київської області.
Від 1999 року навчався в яготинській ЗОШ № 2.

Вічна шана Герою!

Ніколи не забуваймо тих, хто захищав Україну до 24 лютого 2022-го!
February 29, 2024 at 4:07 AM
Reposted
Рівно два роки тому вона загинула, рятуючи поранених побратимів.
АНГЕЛІНА ЄВДОКИМОВА.

Навічно 20-річний ангел.

Мужня дівчинка.
Дитина з дорослими очима.
Юний Всесвіт.
Дякуємо тобі.
Вічна шана!
February 29, 2024 at 4:10 AM
Reposted
Ввечері під час авіанальоту вороги попали у медичний штаб. Побратими з надією розбирали завали.
Навіть суворі та скупі на емоції воїни, які не раз бачили смерть на полі бою, не могли стримати сліз…

КАТЕРИНА СТУПНИЦЬКА, бойова медикиня.

Герой України.

Пам''ятаємо💔
February 29, 2024 at 4:13 AM
Reposted
ОЛЕКСІЙ САВЧЕНКО
Народився у Києві. Ще з молодих років захоплювався літаками й авіацією.

У 2010-му здобув повну вищу освіту в НАУ за спеціальністю «Авіація та космонавтика» і фах інженера з керування й обслуговування авіаційних систем.

Шана.Честь.Вічна памʼять !
February 29, 2024 at 4:17 AM
Reposted
“Досі, не виходять з голови її слова "Ви мені усі як рідні діти", сказані вже майже 10 років тому в учебці батальйону «Січ» ...

Ірина Цвіла була для нас сестрою! Для родини свободівської й загалом української націоналістичної родини...

Спи спокійно, наша рідна сестро!”
February 25, 2024 at 8:22 PM
Reposted
24 лютого — Лелечини,

свято тотемного птаха укрaїнцiв. Вважають, що з цього дня птахи починають свій політ з Вирію, починаються двотижневі пташині свята — Лелечини, Ластівки, Сорочини. Птахи вважаються священними, бо вони двічі народжуються «перший раз гладке (яйце), другий раз — пухке (пташеня)»
February 25, 2024 at 8:32 PM
Reposted
«Пам'ятаємо...
Матері не залишилося навіть могили для сліз...
Сьодні особливо треба згадати Віталія Скакуна.
Вічна Слава...
Вічна Пам'ять.»
February 25, 2024 at 9:50 PM
Бог мій, мене забанили в хуітері! Пишуть що назавжди. Жаль, що багато друзів там. От би всі сюди перейшли🙏
February 24, 2024 at 10:26 AM
Reposted
…суботній день для мешканців громади овіяний подвійним сумом і скорботою – у криваву й страшну річницю від початку повномасштабного вторгнення Городнянщини ми зустрічатимемо з останньої дороги захисника
Олексія ШКОЛЬНОГО.

Честь Героям,що захищають нашу країну й наше майбутнє.
February 24, 2024 at 6:13 AM
Reposted
Чорноморець Віктор Олександрович «моряк» із честю та гідністю разом з побратимами боронив цілісність нашої держави.
В памʼяті людей, які його знали, він залишиться назавжди: гідним, справедливим,чесним,талановитим та розумним.

Уклін та шана Герою! Вічна памʼять!
Слава Україні!
February 9, 2024 at 6:23 AM