Lana591964
banner
lana591964.bsky.social
Lana591964
@lana591964.bsky.social
договор между рф и сша 17.06.1992, ст. 3 определение: термин "лицо" = "особа" українською = означает физическое лицо, фонд, доверительный фонд, компанию и любое другое объединение лиц - т.е. они зарабатывают на "особах" денежки www.youtube.com/watch?v=f1Zv...
December 22, 2025 at 8:51 PM
зелені викрали журналіста, який захищав Українську землю від викрадення!!! www.youtube.com/post/UgkxJUG...
December 22, 2025 at 7:32 PM
США, досить брехати!!! коли б ви хотіли припинити війну, ви б переловили би сонцевсько-чекістську мафію у себе в Нью-Йорку!!! чорний бухгалтер кремля скупив вже весь Нью-Йорк разом з поліцією, а вони нам тут розказують...
December 21, 2025 at 3:54 AM
а якщо на пальцях земля і тикнути по екранчику смартфона, то цей сенсорний екран не реагує. Тобто захиститися від цих хвиль можна не тільки кліткою Фарадея = холодильник = шапочка алюмінієва, а й просто викачатися в землі, і ця вся апаратура сучасна не бачить!!!
December 21, 2025 at 3:35 AM
мафия глобалистов планирует переселить 8-9 млн евреев в Украину, а кто будет отвечать за те и эти все "переселения" туда-сюда? я не зову евреев в Украину!!!
December 21, 2025 at 2:34 AM
Дубль раз, дубль двасс...Справа-молодий Троцький - Зліва-Дубілет. Чому зелені Шарикові хочуть знести пам'ятник Булгакову в Києві?Бо Булгаков дав чітку характеристику Троцькому — ...А настоящее его имя по-еврейски Аваддон, а по-гречески Аполлион, что значит губитель. ru.wikisource.org/wiki/%D0%91%...
December 20, 2025 at 9:43 AM
погодуй міндича
December 19, 2025 at 12:00 PM
РФ не утворено - РФ нема. Є просто мафія чекістів, яка за хабарі всілася в Радбезі ООН. Захід підтримує мафію чекістів! В 1990 республіки РСФСР оголосили про свій суверенітет, після чого не було референдуму з утворення РФ - РФ нема. Захід взяв хабарі у чекістів
December 17, 2025 at 8:41 AM
тому що кабмін спочатку треба було утворити!!!
December 17, 2025 at 8:35 AM
кремлятину за жоп!!!
December 17, 2025 at 6:29 AM
Тобто Рабінович вкрав 700 кг золота у Українського народу, а Буданов свічку тримав патамуша!!! ГРУ дозволяє рабіновичам красти.
December 17, 2025 at 5:31 AM
Рабінович вкрав у Українського народу золото, Буданов тримав свічку.
December 17, 2025 at 5:26 AM
Рабінович вкрав українське золото у Українського народу, з цього вилили хабадники золоту менору для свого 3-го храму. Тобто не своє золото рабіновичі подарували Ізраїлю, а у нас вкрали золото і подарували крадене.
December 16, 2025 at 9:14 PM
геть хабадного Машіяха
December 16, 2025 at 9:08 PM
Нагадаю, церква відділена від держави!!! Кабмін не утворено законом, але юдеї в кабінетах. Юдеї, чому ви в кабінетах України?
December 16, 2025 at 2:27 AM
активи перинатального Львова реєструються на сайті опендатабот з часів хабадної гмо-уколізації opendatabot.ua/c/20761103
December 14, 2025 at 2:54 AM
Рабів хабад хоче - ось така ханука=акунах (вони читають справа - наліво)
December 14, 2025 at 2:52 AM
хабадники читають справа-наліво!!! "ханука"=akunah
Марія-дочка Йосі - директорка Перинатального Львова збирає базу даних генокодів новонароджених і секвенує це на чіпи. Akunah — це глобальна технологічна медична компанія, яка розробляє медичне програмне забезпечення akunah.com Бо рабів хочуть!!!
December 14, 2025 at 2:50 AM
РФ не создали = РФ нет. В кремле - чекистская мафия, которая за взятки уселась в Совбезе ООН.
December 9, 2025 at 3:12 AM
РФ не создали на Всенародном референдуме - РФ нет. Украина в 1991-м создала Всеукраїнським референдумом Самостійну Українську Державу України, а РФ не создали!!!
December 9, 2025 at 3:08 AM
о «самоубийствах» в Рашке www.facebook.com/photo/?fbid=...
December 6, 2025 at 2:10 AM
Данілов торгував викресленням з санкційних списків РНБО
December 2, 2025 at 4:12 AM
у Житомирі є полковник ЗСУ Умінський, писали, що розвів корупцію на херсонському напрямку. У чекіста Умінського в приватній власності ось такі підприємства- реєстри військових запасу - радянських офіцерів запасу не мобілізовано, вони у таких чекістів в приватних реєстрах
December 2, 2025 at 2:19 AM
тобто Умєров крав гроші, за які виписав собі 4 громадянства, а тепер розказує щось?
December 1, 2025 at 3:35 AM
Фламіндіч - від "фламінго", яку зелені рекламували. Не переплутайте. Бо я переплутала цю "дичь" і називала Хламіндіч - від "хламідія" - збудник хламідіозу, одна з найпоширеніших інфекцій статевим шляхом. І знайшла в статистику смертності від хламідіозу : uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%...