Jero3000
banner
jero3000.bsky.social
Jero3000
@jero3000.bsky.social
Пишу в стовпчик і в рядочок.
August 24, 2024 at 10:48 AM
Тичком-ничком докотилася до створення телеграм-каналу про свою писанину. Заходьте на вогник

t.me/sherbinina_p...
Щербініна пише📝
Канал поетеси та письменниці. Кажуть, так зараз модно.
t.me
July 28, 2024 at 7:49 PM
July 16, 2024 at 4:19 AM
March 3, 2024 at 12:24 PM
Їжа: сирники
Колір: чорний
Напій: кава
Фільм/серіал: Гаррі Поттер
Природні явища: ранковий туман
@dimtarius.bsky.social @runda.bsky.social @tosama.bsky.social @jennyledwell.bsky.social @anderswonders.bsky.social
5 речей і 5 людей

Їжа: смажена картопелька
Колір: чорний
Напій: какао
Фільм/серіал: Доктор Хто
Природні явища: веселка після затяжної потужної зливи

Відмічаю: @selicreston.bsky.social, @gaylavender.bsky.social, @olexandrivna.bsky.social, @jero3000.bsky.social, @solovinka.bsky.social
5 речей і 5 людей

Їжа: азу
Колір: фіолетовий
Напій: чорний чай
Фільм/серіал: кіт у капелюсі
Природні явища: торнадо

Відмічаю: @chushi.bsky.social @fuwa-znt.bsky.social @blackdeatch.bsky.social @khouppie.bsky.social @innokentya.bsky.social
March 1, 2024 at 7:46 PM
Шановна громадо, це збір для мого друга, який працює в цивільній інфраструктурі по Херсону та Херсонщині. Його старий бронік за рік втомився, тому нам нада новий. Вирішили брати полегшений, бо від старого одна грижа перетворилася на дві. Поділіться копієчков🥺🥺🥺
send.monobank.ua/jar/8HXAfGP7...
February 24, 2024 at 1:00 PM
Карочі, взяла один проєкт.
Важкий з моральної точки зору. З технічної там нєфіг пєть, 30 оповідань. Зараз оце майже добила друге і відчуваю себе жабою, яку переїхав камаз
February 20, 2024 at 11:31 AM
Новий есей на патреон
www.patreon.com/posts/znervo...
February 18, 2024 at 1:15 PM
Принесла відіво з останнім віршем. #укррайт #укррайтпідтримка
youtu.be/C3lPIzS-y_o?...
February 16, 2024 at 7:03 AM
February 14, 2024 at 7:08 AM
February 11, 2024 at 12:32 PM
Ну і помалу перекладається моє фанфічне багатство
#укрфанфікшн
Таки згребла яйки в купку і пішла перекладати фічки. Отутко вже є чучуть (їх під сотню, тому щоб не загубитися і не заплутатися, я роблю заміни, прохання зрозуміти і пробачити)
archiveofourown.org/users/Jero3000
February 7, 2024 at 9:23 PM
На патреоні теж короткі прлзи, раптом вам так зручніше
#украрт #укррайт #украртпідтримка
Або на патреон заходьте, я обидва зробила
www.patreon.com/posts/nebo-n...
February 7, 2024 at 9:21 PM
На байміку житимуть короткі прози.
#укррайт #укррайтпідтримка #украрт
Друзі, я тепер є на Buy me a coffee. Заходьте на недільний текстичок. www.buymeacoffee.com/sherbinina30...
February 7, 2024 at 9:21 PM
Принагідно нагадую про існування книжечки! В наявності!
#укррайт #поезія #украрт
Любі друзі! Вашій увазі книжечка з віршами з самісінького Херсона! Тверда палітурка, ілюстрації, 100 віршів. 150 грн+пересилання. Автор буде раденький (і ситенький).
#УкрАртПідтримка #укррайт #украрт
February 7, 2024 at 9:19 PM
Друзі, я тепер є на Buy me a coffee. Заходьте на недільний текстичок. www.buymeacoffee.com/sherbinina30...
February 4, 2024 at 11:21 AM
Мені ніби знову 17...
До глибокої ночі триндіти по телефону з хлопчиком, вже засинаючи на одне око...
Півжиття назад таке востаннє було.
January 24, 2024 at 9:36 PM
Їде до мене сюрприз-розйоб для мого сольничка.
Обожнюю людей, які підтримують мої дібільні ідейки і розкручують їх ще сильніше. Тішуся, як мала дитина.
Черкащани, нагадую, 18:30, 23 січня, Байди Вишневецького, 19
January 19, 2024 at 2:26 PM
#Черкаси, потім не кажіть, що я вам не казала. Наступний вівторок (23 січня), 18:30, чекаю дуже🥰
January 17, 2024 at 7:56 PM
Дорогі блюскаївці з чудового міста #Черкаси
У мене наступного вівторка творчий вечір, тож запрошую. Почитаємо, побалакаємо, книжечки в наявності, ⅓ від продажу на ЗСУ.
(незабаром внесу вам афішку)
January 17, 2024 at 2:07 PM
Таки згребла яйки в купку і пішла перекладати фічки. Отутко вже є чучуть (їх під сотню, тому щоб не загубитися і не заплутатися, я роблю заміни, прохання зрозуміти і пробачити)
archiveofourown.org/users/Jero3000
January 9, 2024 at 2:05 PM
Reposted by Jero3000