202020.bsky.social
@202020.bsky.social
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Стали вам поперек горла,
москалі вонючі .
Reposted
Конкурс художньої фотографії у Енгельсі
June 6, 2025 at 4:47 AM
Reposted
June 6, 2025 at 5:21 AM
Reposted
Торецкое направление:
- отчего люди не летают так, как птицы?
t.me/azov_media/6... #RussianUkrainianWar
March 13, 2025 at 5:03 PM
ТГ канали пишуть Гіркин-Стрелков 200,офіційний заяви поки немає.
March 12, 2025 at 3:13 PM
Reposted
Безпілотники атакували НПЗ в Уфі 🔥

Він є одним із найбільших у росії та розташований приблизно за 1500 км від кордону з Україною.
March 3, 2025 at 8:53 AM
Reposted
Ну и да, мои чюваки
September 11, 2024 at 3:56 AM
Таке життя....
February 14, 2024 at 8:13 AM
Чому лаврову ні кто не вірить.
February 3, 2024 at 8:26 PM
Новый указ царя :
С 1 февраля тепло подаётся только в квартиры тех, кто отправил сына на войну. Если двоих отправили, то ещё и свет дадут.
January 14, 2024 at 5:29 PM
Перша депортація з Латвії.
баріс катков, військовий пенсіонер з рф.
Мову вчити не хтів. Очолював проросійську організацію.
January 13, 2024 at 5:47 AM
December 31, 2023 at 6:37 PM
А ось потвори, які відповідальні за сьогоднішню терористичну атаку на цивільні об'єкти України

🛑Афзалов Віктор Мусавірович
Начальник головного штабу - перший заступник головнокомандувача повітряно-космічними силами, 11-та червонопрапорна армія впс та ппо,
December 30, 2023 at 6:30 AM
💥💥💥💥💥💥💥Большой десантный корабль🇷🇺 "Новочеркасск" полный груза иранских дронов "Шахеды" уничтожен вместе к командой в 90 моряков в порту оккупированной Феодосии (Крым). Пожелаем морякам и всем кто был на этом корабле вечного огня!💥💥💥💥
December 26, 2023 at 6:38 AM
Горит атомный контейнеровоз «Севморпуть», стоящий на причале Атомфлота в Мурманске. Это самое большое атомное судно, которое есть в России и четвертое в мире!
С Рождеством!
December 25, 2023 at 4:20 AM

Вибухи в Бердянську 22 12 2023 продовжуються. Їх чути в усіх районах міста. рашисти повідомляють про масовану атаку дронами. Зафіксований рух пожежних і швидких.
December 22, 2023 at 8:06 PM
Семья Брюса Уиллиса готовится провести с ним последнее Рождество

Они очень переживают, что до следующего актер не доживёт из-за стремительно прогрессирующей болезни.
December 14, 2023 at 5:59 PM
Reposted
На одну сволоту менше !

Здох фігурант сайту «Миротворець» та кримінальної справи, військовий комісар м. Саки (Крим) Володимир Шингирій.
Шингірія було включено до бази сайту «Миротворець» з 2017 року як зрадника батьківщини, пособника російських окупантів.
December 8, 2023 at 9:19 AM
В Макеевке случился хлопок.
Местные паблики сообщают о прилёте по нефтебазе фашистских оккупантов
December 9, 2023 at 2:04 PM
Reposted
#Кива всьо. Спецоперація СБУ підтверджено!!!!
December 6, 2023 at 6:24 PM
Reposted
Москаль Хохлов "замочив" свого командира на Херсонщині
Іронія долі
🫡https://t.me/operativnoZSU
December 4, 2023 at 10:54 AM
Украинское ПВО стало лучше

Теперь украинские ЗРК "Бук" полностью оснащены современными американскими зенитными ракетами Sea Sparrow. Они будут использоваться для перехвата "Калибров" и X-101.

По-настоящему хорошая новость.
November 29, 2023 at 5:39 PM
November 29, 2023 at 2:07 PM
На кордоні Німеччина - Польща німецька таможня ретельно перевіряє кожну польську вантажівку

Невже німецькі прикордонники вирішили помститися полякам за блокування кордону з Україною.
November 27, 2023 at 5:14 PM
В Сочі під час шторму впав житловий будинок.
Це вже гойда чі ще ні?
November 27, 2023 at 12:16 PM