banner
vikines2002.bsky.social
@vikines2002.bsky.social
Reposted
Рубрика думайте.
October 31, 2023 at 10:58 AM
Reposted
шапочка восьмикласника Єлисея Рябоконя уся в дірках від куль та осколків. Його родина у 2022р намагалася втекти з окупованого села на Київщині.
Окупанти бачили що в машині жінки та діти, дали проїхати, а потім розстріляли.
Загинуло 7 людин, серед них і Єлисей.
October 3, 2023 at 5:29 PM
Reposted
Дуже поганий сигнал для України…
October 2, 2023 at 7:31 AM
Reposted
"Хай буде здоровеньким наш суд, наш найzеленіший суд в світі!" (парафраз) 😏
September 27, 2023 at 1:02 PM
Reposted
Уроки історії: у 2011 адміністрація Обами активно допомагала Москві (режиму Януковича) роззброювати Україну.

Клінтон хоча би визнав свою провину за Будапешт-1994,

а що там той “ангел миру”, який “прогавив” Крим, Донбас, Сирію і спричинив прихід Трампа?

Добре спить? Далі читає лекції?
September 27, 2023 at 1:42 PM
Reposted
Якщо вже більшість тут, то спробуємо агітувати тут.
Отже наш черговий збір.
Тема, радіокерований транспорт, від великого, яки везе 200кг і нам стане в 190 000 грн.
До маленьких машинок мінування по 30 000 грн.
та машинок - наземних дронів камікадзе по 10-11000грн.

реквізити nruh.org
Дякуємо !
September 19, 2023 at 3:24 PM
Reposted
Зустрів посилки для ремонтного підрозділу.
Такому гайковерту сам заздрю.
Ще приїде пару речей і буде готовий весь запит. Дякуємо за допомогу !
Там, без Вас, просто ніяк.
Реквізити для допомоги
nruh.org
September 16, 2023 at 1:36 PM
Reposted
Грьобані орки сьогодні пів дня пили кров з нас своєю САУшкою. Не дали навідь нормально з дружиною поговорити. Все обійшлося легким переляком, але ж суки не дають розслаблятися. Їхні розвідники наче коршуни над нами кружляють, а з нашого боку чомусь тиша...Та й таке...
September 16, 2023 at 6:29 PM
Reposted
В нас затримується виготовлення радіокерованих возиків, оплачений аванс Акумульовані гроші пішли на запит від ремонтного підрозділу, щойно рахував фінанси, на ремонтників витрачено 69553,40грн Плюс транспортні витрати. Планував 50тис. Але це надважливо. Дякуємо всім за допомогу!
September 16, 2023 at 6:55 PM
Reposted
Мавпочка вже забула, що казала. Але ми все фіксуємо 😎
September 12, 2023 at 11:28 AM
Reposted
September 9, 2023 at 5:31 PM
Reposted
Пизда, блять.
В мене слів нема.
така дяка героям бузкового гаю...
September 9, 2023 at 1:07 PM
Оскільки Тві натхненно прямує до світлого комуністичного мацбутнього а мені в іншу сторону, то чґя переношу пожитки на цей тролейбус.
September 8, 2023 at 8:09 AM
Вітання, пані та панове!
September 8, 2023 at 8:07 AM