🌱Одна з БА Гри 🇺🇦
banner
freebird7363.bsky.social
🌱Одна з БА Гри 🇺🇦
@freebird7363.bsky.social
I speak: EN/UA
EN: Ukrainian living in 🇺🇦; wife of a UA soldier; IT Business Analyst.

UA: драма, виснаження, щітпост.
Сторінка, де я вся така мудра і загадкова, а у житті - тривожний сирочок.
Оце давно мене тут не було…
Нема чого сказати, я періодично у шокове від того, що коїться в армії, від корупційних скандалів і від особистих відкриттів.

Піднімається багато злості на процеси в ЗСУ і поки не знаю у яке конструктивне русло подіти цю енергію.
November 12, 2025 at 9:25 AM
Як приємно було знову сісти за кермо і спокійненько їхати собі без поспіху. Це була перша поїздка з постійними правами.
Знак «70» поки не планую прибирати з авто. Так як я їжджу не кожен день і ще буває підтуплюю і стресую за кермом, вважаю, що продовжую вчитись.
November 3, 2025 at 8:56 AM
Доброго ранку
Смачного сніданку
Якщо вам треба був знак від Всесвіту, то ось він:
November 3, 2025 at 8:51 AM
Поверніть мені мою тривогу будь ласка. Мене лякає цей рівний спокій і лінь. Хоча спати вночі так добре. Але бляха, я тривожний сирочок, чорт забирай! Мені незвично бути cool as a cucumber.
October 31, 2025 at 6:38 AM
Збір вартий підтримки.
А ще дивіться хто сьогодні прийшов благословити мою ідею зробити додатковий лот за сотку🥰 (так, я бачила ваші донати, розчулилась і вирішила що це буде справедливо дати шанс на перемогу ще комусь)

Всеодно збір ледь повзе, тож сподіваюсь встигнути

Прийняти участь👇🏼👇🏼👇🏼

send.monobank.ua/jar/3VcqKhRaUJ
October 30, 2025 at 4:00 PM
Із заходом сонця на папугу нападає жор.
Вранці, коли йому чіпляю свіженьку моркву, їсти її нецікаво.
October 30, 2025 at 3:05 PM
Вдома стільки речей, це якийсь капець. У мені прокинулась Марі Кондо.
Звичайно, мозку, ліпше думати як пристроїти клітку для папуги за донат, аніж працювати 🙄
October 30, 2025 at 9:44 AM
Ми по ходу синхронізувалися з папугою: поки сонечко сяє ми ще щось пораємось, тільки захід сонця стався - вже не хочеться нічого робити.
October 30, 2025 at 8:41 AM
Це закономірність: чим довше я сплю тим важче сісти працювати. Та що ж таке.
Четвергова кава дай мені сил.
October 30, 2025 at 7:56 AM
Прокрастиную шалено
І навіть совість мовчить

Треба щось з цим робить
October 29, 2025 at 10:04 AM
Reposted by 🌱Одна з БА Гри 🇺🇦
This might be both the collapse and the proof of European philosophy.
“The way one should be” has collapsed,
but “what it means to be human” may have been proven.
October 28, 2025 at 5:59 PM
I need a day between every day to recover from the day before.
October 28, 2025 at 6:17 PM
Вже майже листопад, а квітів скільки:
October 28, 2025 at 8:02 AM
Хтось за цей місяць вже двічі поспав у пробках.
Сьогодні міг бути третій.
October 27, 2025 at 10:17 AM
Reposted by 🌱Одна з БА Гри 🇺🇦
Ня☺️
October 26, 2025 at 5:30 AM
Сьогодні всі мали шанс поспати на годину більше.
October 26, 2025 at 1:58 PM
Наснився Херсон, при чому та частина, якою я ходила зі школи, коли проводжала подружку або ходила до художки.
October 26, 2025 at 1:53 PM
October 24, 2025 at 8:47 AM
Ми працюємо і офігіваємо від того як несеться все: шахеди, балістика, звільнення, робочі моменти задачі, особисті челенджі. Але не без маленьких радостей. Серія серіалу, книжка, плюс від чоловіка - це зараз сенс.
October 23, 2025 at 8:35 AM
Нарешті за довгі місяці безсоння поспала аж 8 годин. Це такий кайф. Відчуваю себе собою.
October 16, 2025 at 11:19 AM
В українців є одна спільна мрія…
October 10, 2025 at 4:44 PM
October 10, 2025 at 9:07 AM
Успіх нашого з колегою каналу з мемами - це коли мені подруга форвардить мем з каналу, забувши що то і є наш канал 😁
October 9, 2025 at 10:44 AM
Два дні підряд мені зранку треба діставатись до Києва. Два дні підряд тривоги і жесть з трафіком, проте мені якось везе дістатись вчасно.
October 2, 2025 at 7:19 AM
Я відновила доступ до свого тг!
October 2, 2025 at 7:17 AM