banner
303030.bsky.social
@303030.bsky.social
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Стали вам поперек горла,
москалі вонючі .
November 5, 2023 at 9:20 PM
Reposted
В Криму військова вантажівка окупантів врізалася в цивільний автомобіль. - повідомляють рашаЗМІ.

У страшній аварії загинули дві жінки та троє дітей.😢
November 5, 2023 at 8:44 AM
Reposted
Купив біткойн ,у циган. Не обманули?
November 3, 2023 at 5:58 PM
Злые языки говорят, что Пугачева приехала в москву на похороны путина.
November 3, 2023 at 5:26 PM
Reposted
ДТП з Ніколаєнком: за 40 хвилин до аварії нардеп отримав штраф за перевищення швидкості
В розпорядження редакції "Схем" потрапив документ сервісу перевірки адмінправопорушень МВС. Згідно з ним, депутат рухався зі швидкістю 162 км/год, попри встановлене обмеження у 110 км/год.
November 3, 2023 at 5:04 PM
Reposted
Хорошие новости.
Авторитет России в мире снова вырос.
Теодоро Обианг Нгема Мбасого назвал Россию великой, а Путина своим другом.
Вы не знаете, кто это?
Это диктатор Экваториальной Гвинеи аж с 1979 года.
Такие теперь у России друзья - террористы.
November 2, 2023 at 3:28 PM
Reposted
Військовий, якого побили у Чорноморську, помер.
Вчора чоловіку виповнилося 52 роки, а сьогодні зранку його серце перестало битись. Про це повідомили родичі загиблого.
Чоловіка побили інші військові у ніч з 22 на 23 жовтня. Увесь цей час він лежав у лікарні з переломом шиї та набряком мозку.
November 2, 2023 at 9:23 AM
Reposted
Ліцемери
November 2, 2023 at 12:34 PM
По штабу русні прилетіло.
November 1, 2023 at 4:43 PM
Reposted
🇱🇻 Уряд Латвії ухвалив передачу Україні 20 автомобілів на €56 тисяч

Машини конфіскували у водіїв за керування транспортом у нетверезому стані. Авто передадуть на потреби міських лікарень в різні області України.
November 1, 2023 at 7:42 AM
Колона чмобиков из Чувашии
October 31, 2023 at 4:00 PM
Reposted
🗣"Вчора у нас був танковий день". Понад півтори тисячі військових РФ загинули за тиждень на Лимано-Куп'янському напрямку.
Українські військові знищили 33 одиниці військової техніки на Бахмутському та 28 зразків на Лимано-Куп'янському напрямках протягом 30 жовтня.
ТГ канал КИЇВ ДОНБАСС УКРАЇНА
October 31, 2023 at 3:12 PM
Reposted
В Якутії розбився вертоліт Мі-2

Постраждало п'ятеро заднєприводних!
October 31, 2023 at 6:14 AM
Reposted
October 31, 2023 at 5:57 AM
Reposted
Есть свободный ивайт если надо
October 30, 2023 at 10:00 AM
Reposted
Может, кто опознает, где это они тусуются? #всрф #помощьзала
October 29, 2023 at 5:47 PM
Аэропорт Махачкала сейчас...
October 29, 2023 at 8:32 PM
Надо дагестанцам сказать что евреи могут быть среди чеченцев.
October 29, 2023 at 8:20 PM
Reposted
Нема такої держави, як Дагестан. Нема держави Карачаєво-Черкесія. Є Російська Федерація. І там живуть громадяни Росії. "Росіянє". І не треба зміщувати акценти з росіян на національні. Це політика держави. Жителі цих регіонів Росії воюють зараз в Україні. Воюють за Росію. Все що відбувається - Росія.
October 29, 2023 at 7:46 PM
Reposted
Махачкала - місто, в яке хочеться інвестувати.
October 29, 2023 at 7:43 PM
Reposted
А спонсор сьогоднішнього вечора - пиво Махачкалінське. Пиво Махачкалінське! Завжди гарний настрій!
October 29, 2023 at 7:42 PM
Reposted
Наш блускай прямо сейчас! Даже специально из машины вылез, чтобы сфоткать! Без фильтров!
October 29, 2023 at 7:34 PM
Толпа не нашла в аэропорту Махачкалы евреев. Джигиты стали крушить всё вокруг. Слышны крики:
- Идём на Москву! Все жиды там!!!
October 29, 2023 at 7:18 PM